29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI
Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri 28 Ekim Pazar günü saat 13.00 de Atatürk Anıtına çelenk sunulmasının ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Çelenk töreninin ardından Görece Mezarlığındaki şehitlik ziyaret edildi.
 
29 Ekim Pazartesi günü saat 10:00'da İlçe Kaymakamımız Bahri TİRYAKİ, beraberinde Garnizon Komutanı Hv.Alb. Mehmet KINACI ve Belediye Başkanı Bülent SOYLU ile birlikte Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etti.

Menderes Futbol Sahasında saat 10:30'da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Kaymakamımız Bahri TİRYAKİ, Garnizon Komutanı Hv.Alb. Mehmet KINACI ve Belediye Başkanı Bülent SOYLU halkın bayramını kutladı.

Kaymakam Bahri TİRYAKİ’ nin günün anlam ve önemini belirttiği konuşmasının ardından, öğrenci gruplarının gösterisiyle 19 Mayıs Stadındaki tören sona erdi.
 
29 Ekim Pazartesi akşamı Görece Mahallesindeki fener alayının ardından Şht.J.Uzm.Çvş. Gökhan BAYRAKTAR Parkının açılışı yapılarak Niran ÜNSAL konseri ile program sona erdi.
 


 
 
 
 
 
 
                
 
 
 
 
     

 

Kasım Paşa Mah. Atatürk Cad. 35470 Menderes/ İZMİR
Tel : 0 232 782 14 44 e-posta:menderes@icisleri.gov.tr