Vali Toprak Özdere Jandarma Karakol Komutanlığını Ziyaret Etti

İzmir Valisi Mustafa Toprak, Özdere Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret etti.

Vali Toprak'ın Özdere'de Jandarma Karakol Komutanlığınagelişinde, Karakol Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Metin Demirtaş ve karakol personeli karşıladı.

Ziyarette Vali Toprak'a Menderes KaymakamıTahsin Kurtbeyoğlu ve İl Jandarma Alay Komutanı J.Kur.Alb. İbrahim Aydın eşlik etti.

Menderes İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ali Taşyürek'ten ve Özdere Jandarma Karakol Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Metin Demirtaş'tan karakol hakkında brifing alan Vali Toprak, özellikle turistik altyapı yatırımlarını artması, yeni otellerin yapımı ve devreye girmesiyle birlikte bölgenin önem kazandığını, artan nüfusla birlikte özellikle yaz aylarında emniyet asayiş hizmetlerini yönetme noktasında daha etkin rol alınmasını ve karakolun özellikle sadece uzman erbaşlardan oluşacak olmasının önemli bir gelişme olduğunu ifade etti.

İzmir'de pilot olarak uygulanmaya başlanılan proje ile Erbaş ve Er görevlendirilmesi yapılmayan karakolda görevli personel ilebir süre sohbet eden Vali Toprak, karakol denetleme defterini imzaladı.

 
 
 
 
                
 
 
 
 
     

 

Kasım Paşa Mah. Atatürk Cad. 35470 Menderes/ İZMİR
Tel : 0 232 782 14 44 e-posta:menderes@icisleri.gov.tr