İzmir İzmir Valisi Mustafa Toprak, Menderes Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Vali Toprak'ın Menderes Hükümet konağına gelişinde Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu ve Daire müdürleri hazır bulundu.

Menderes Hükümet konağı girişinde bulunan salonda açılmış olan Menderes Halk Eğitim Merkezi sergisini gezen Vali Toprak, Menderes Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ''Çini İşlemeciliği'' kursunda kursiyerler tarafından yapılan eserler hakkında bilgi alırken, Halk Eğitim Merkezi öğretmen ve kursiyerlerini tebrik ederek, başarı dileklerini iletti.

Hükümet Konağında bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşlarını da gezen Vali Toprak, birim amirlerinden bilgi alarak, bu birimlerde görev yapan memurların hatırlarını sorarak bir süre sohbet etti.

Ziyareti sırasında, Menderes Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İlçe Müdürlüğünü de ziyaret eden Vali Toprak, vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra, yardım için Vakfa gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonra Kaymakamlık Makamına geçen Vali Toprak, Menderes Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu'ndan ilçedeki kamu yatırımları ile ilçenin sorun ve ihtiyaçları hakkında aldığı bilgilerden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Kaymakam Kurtbeyoğlu' nu da gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarının devamını dileyerek tebrik ettiğini ifade etti.

 
 
 
 
                
 
 
 
 
     

 

Kasım Paşa Mah. Atatürk Cad. 35470 Menderes/ İZMİR
Tel : 0 232 782 14 44 e-posta:menderes@icisleri.gov.tr